אודות מרכז חיבורים

אם אתם מטפלים, מאמנים או יועצים ואתם מעוניינים לשכור קליניקה בצפון תל אביב במיקום אקסקלוסיבי שקט ונעים.

מרכז חיבורים מציע חדרי טיפול שיכולים להתאים לכם.

אודות מרכז חיבורים

מרכזי חיבורים מציעים לכם קליניקות בגדלים שונים וכן חדרי קבוצות.
במיקומים הטובים ביותר בתל אביב. המיקומים נבחרו בקפידה על מנת לענות על צורכי המטופלים והמטפלים בנוחות הגעה נגישות ותחבורה ציבורית וכן לרכבים פרטיים. ולאפשר תנאי טיפול אופטימליים. אוירה נעימה, חדר המתנה מרווח הכולל מטבחון לשתייה חמה וקרה. 
חדרי שירותים כולל שירותי נכים וארונות לאחסון ציוד של מטפלים ושל המרכז כגון: מזרנים, כריות ומשחקים.

מגוון החדרים מאפשר פעילות של פסיכותרפיסטים ויועצים מתחומים שונים ומתאימים לטיפול זוגי טיפול באומנויות ועוסקים ברפואה משלימה כגון: טווינה, הילינג, שיאצו, רייקי ועוד.

איציק סוג'ז

בעלים ומנכ"ל משותף
איש נדל"ן ומנהל נכסים בעל ניסיון רב שנים.
בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק

Shay

שי שוסטר

מייסד מרכז חיבורים,
בעלים ומנכ"ל משותף
פסיכותרפיסט ומנחה מדיטציה,
מתמחה בטיפול דינאמי ממוקד קוגניטיבי-התנהגותי,
טיפול באמצעות מיינדפולנס,
מוסמך בלימוד MBCT לחולי סרטן.
מתמחה בליווי מצבי משבר, תהליכי שינוי
תוך שימוש בתורות מזרח ומערב.

מה המרכז מציע?

מטרת מרכז חיבורים היא לסייע לך בתור איש/אשת המקצוע לתת שרות מיטבי ולהתפס בעיני לקוחותיך כמקצוען. אנחנו עושים מאמצים לספק לך את כל מה שצריך בתחילת דרכך ובהמשך. המרכז מעוצב על מנת להשרות רוגע ונעימות עבור איש המקצוע והמטופל.

אנחנו במרכז, נהיה קשובים לצרכיך בכל עת ונתאים את עצמנו ככל האפשר לנוחיותך. לא מדובר בשכירות של מקום בלבד, מדובר בשיתוף פעולה שיקדם את האינטרסים שלך כאיש מקצוע ושלנו כנותני שרות..

איש מקצוע ו\או רופא שמתקשר חוזית עם המרכז, מוזמן לפרסם את עצמו באתר האינטרנט שלנו בדף אישי משלו! בדף זה תוכל /י לרשום כל מידע אודותיך שיכול לעניין את מטופליך או אנשים המחפשים איש מקצוע מסוגך. הפרסום ניתן כחלק מהשירות של המרכז ולא כרוך בתשלום נוסף.

עם הצטרפותך למרכז תצטרף/י למאגר מידע המנוהל ע"י המרכז. כאשר יהיה ביקוש לטיפול מסוג הטיפולים שאת\ה מעניק\ה הלקוח יוכל ליצור קשר עימך..

אנחנו עושים ונעשה כל שביכולתנו להעניק לכם חווית טיפולים נעימה ולתת לכם להרגיש בקליניקה האישית שלכם.

המרכז עושה מאמצים לספק את צרכי איש המקצוע עבור הטיפול. כגון: כורסאות, מיטת טיפולים, מזרון טיפולים, כסאות, שולחן, תאורה, וכו'